07 czerwca 2019

Starszy Specjalista ds. Windykacji
Team Poznań

(umowa na zastępstwo)

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • realizacja wniosków klientów Orange Energia o raty/prolongaty
  • obsługa działań windykacyjnych
  • bieżące raportowanie związane z obsługą windykacyjną
  • archiwizacja danych
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadasz znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Access)
  • umiesz pracować pod presją czasu
  • charakteryzuje Cię duża dbałość o szczegóły
  • odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • cechuje Cię dociekliwość, jesteś dobrym analitykiem dbającym o podnoszenie efektywności
  • posiadasz doświadczenie w pracy w Orange Polska (mile widziane)
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • pracę w ciekawym zespole
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową bez limitów
  • internet i telefon bez limitu
  • szerokie możliwości rozwoju w świecie najnowszych technologii Orange
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Nowe ogłoszenia pracodawców