pt Mar 2020

Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działającychw sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. umów
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Bieżące doradztwo i wsparcie Dyrekcji Kontraktów przy negocjowaniu warunków umów podwykonawczych oraz innych umów niezbędnych na potrzeby bieżącej realizacji Kontraktów.
  • Opracowywanie warunków umów podwykonawczych oraz innych umów na potrzeby bieżącej realizacji Kontraktów.
  • Bezpośredni kontakt z podwykonawcami oraz innymi kontrahentami.
  • Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie wykonywanych zadań oraz prowadzenie archiwizacji przygotowanej dokumentacji.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie niezbędnym do wykonywania ww. obowiązków.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze prawnej w zakresie opiniowania, opracowywania umów na potrzeby realizacji kontraktów infrastrukturalnych.
  • Znajomość prawa budowlanego, warunków kontraktowych FIDIC, prawa cywilnego i prawa zamówień publicznych.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz SIP Legalis.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, fundusz socjalny).
  • Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.
Administratorem danych osobowych jest Trakcja PRKiI S.A. z siedzibą w Warszawie (kod: 00-120) przy ul. Złotej 59. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Nowe ogłoszenia pracodawców

Termika Sp. z o.o.

Asystent prawny ds. umów

pomorskie / Gdańsk

Publikacja: pt Sie 2020

Główne zadania: Prowadzenie korespondencji przedsądowej oraz sądowej, Przygotowywanie pism związanych z realizacją kontraktów z podwykonawcami, Ścisła współpraca z działem realizacji usług. Wymagania: Wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziani...

POZNAJ SZCZEGÓŁY

PKO Bank Polski

Pracownik w Biurze Bankowości Hipotecznej

mazowieckie / Warszawa

Publikacja: pt Mar 2020

W PKO Banku Polskim masz na dzień dobry: zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie, przyjazne środowisko pracy, doskonałą lokalizację biura (centrum), dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego. Na co dzień: administrujesz...

Specjalista ds. Negocjacji Umów

Publikacja: wt Mar 2020

Na co dzień jako Specjalista: przygotowujesz i opiniujesz dokumentacje dla Klientów związanych z zawieraniem transakcji na rynku finansowym (umowy ramowe i zabezpieczające), dostosowujesz dokumentacje pod kątem wymogów regulacyjnych i zmieniającego się...