pon Paź 2019

Ogłoszenie numer: 2700832, z dnia 2019-10-07

Klient portalu Praca.pl

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Radca Prawny

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa prawna Spółki
  • doradztwo prawne w zakresie czynności związanych z prowadzoną działalnością
  • udzielanie opinii, porad, wyjaśnień i konsultacji w sprawach dotyczących zastosowania przepisów w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, pracy oraz handlowego
  • opiniowanie i tworzenie projektów umów oraz dokumentów regulujących funkcjonowanie Spółki
  • przygotowywanie dokumentów, pism oraz opinii na potrzeby Spółki
  • reprezentowanie Spółki w postępowaniach sądowych oraz pozasądowych

Miejsca zatrudnienia: Wiskitki woj. mazowieckie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie prawa
  • praktyka w prowadzeniu spraw sądowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na część etatu (praca dwa dni w tygodniu)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Nowe ogłoszenia pracodawców

Ministerstwo Aktywów Państwowych w Warszawie

Radca prawny

mazowieckie / Warszawa

Publikacja: pt Cze 2020

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca biurowa przy komputerze. Zagrożenie korupcją. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: - praca w budynku przy ul. Krucza 36/Wspólna 6, -...

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Polkomtel Sp. z o.o.

Radca Prawny - Główny Specjalista ds. Kontraktów [Rekrutacja prowadzona online]

Publikacja: czw Cze 2020

sporządzanie i weryfikacja umów, porozumień, listów intencyjnych; sporządzanie wzorów umów, regulaminów i ofert; wsparcie prawne projektów związanych z wdrażaniem nowych usług; przygotowywanie projektów stanowisk i opinii prawnych; opiniowanie...

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań •obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe •częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz Miejsce i...