07 paździenika 2019

Ogłoszenie numer: 2700831, z dnia 2019-10-07

Klient portalu Praca.pl

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Radca Prawny

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa prawna Spółki
  • doradztwo prawne w zakresie czynności związanych z prowadzoną działalnością
  • udzielanie opinii, porad, wyjaśnień i konsultacji w sprawach dotyczących zastosowania przepisów w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, pracy oraz handlowego
  • opiniowanie i tworzenie projektów umów oraz dokumentów regulujących funkcjonowanie Spółki
  • przygotowywanie dokumentów, pism oraz opinii na potrzeby Spółki
  • reprezentowanie Spółki w postępowaniach sądowych oraz pozasądowych

Miejsca zatrudnienia: Wiskitki woj. mazowieckie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie prawa
  • praktyka w prowadzeniu spraw sądowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na część etatu (praca dwa dni w tygodniu)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Nowe ogłoszenia pracodawców

Bank Pekao SA

Radca Prawny (BIOD)

mazowieckie / Warszawa

Publikacja: 08 paździenika 2019

Opiniowanie umów, procesów, procedur, regulacji wewnętrznych i innych dokumentów pod kątem ich zgodności z przepisami prawa ze szczególnym uwzględnieniem RODO; Monitorowanie bezpieczeństwa danych osobowych z uwzględnieniem obowiązujących przepisów;...

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Green Genius Sp. z o.o.

In house Lawyer

Requirements To be our perfect fit we expect you to: Have at least 2-3 years of experience in corporate legal advisory (a combined experience of in-house legal adviser and external corporate lawyer is a great advantage); Demonstrate thorough expertise in the area...

mazowieckie /

Publikacja: 07 paździenika 2019

bieżąca obsługa prawna Spółki doradztwo prawne w zakresie czynności związanych z prowadzoną działalnością udzielanie opinii, porad, wyjaśnień i konsultacji w sprawach dotyczących zastosowania przepisów w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, pracy...