Radca Prawny / Adwokat

09.07.2024

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Udzielanie porad, opinii, konsultacji i wyjaśnień w sprawach dotyczących stosowania przepisów prawa, a w szczególności prawa cywilnego, praw konsumentów, sprzedaży e-commerce i platform benefitowych
  • Opracowywanie i opiniowanie pod względem prawnym umów, regulaminów i innych dokumentów związanych z bieżącą działalnością
  • Obsługa prawna organów spółek prawa handlowego
Nasze wymagania:
  • Tytuł zawodowy radcy prawnego/adwokata- 8 lat doświadczenia
  • Biegła znajomość języka angielskiego C1
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa (cywilnego, konsumenta)
  • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole, dobre zarządzanie czasem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt gospodarczy
  • System pracy hybrydowy (80% zdalnie po okresie wdrożenia)
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"

Podobne oferty:

Radca Prawny w Zespole Radców Prawnych

Zadania: Obsługa prawna Straży Miejskiej m.st. Warszawy, w tym m.in.: opiniowanie wewnętrznych aktów prawnych ; monitorowanie aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem Straży Miejskiej opiniowanie oświadczeń woli, projektów umów, porozumień i innych...

Więcej informacji

Firma: Straż Miejska m.st. Warszawy

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Data publikacji: wczoraj

Radca Prawny

Czym będziesz się zajmować? Bieżąca obsługa prawna organizacji Holcim w Cementowni Małogoszcz, a także na rzecz podmiotów z Grupy Holcim w ramach podziału obowiązków i kompetencji w Dziale Prawnym i Compliance Grupy Holcim w Polsce. Wspieranie prawne...

Firma: Holcim Polska S.A

Lokalizacja: świętokrzyskie / Małogoszcz

Data publikacji: 2024-07-11

Co oferujemy? Pełen etat z elastycznymi godzinami pracy i atrakcyjnym wynagrodzeniem. Przejrzysty system premiowy, ubezpieczenie zdrowotne oraz bonus urlopowy na urodziny. Rozwój i edukacja poprzez szkolenia i możliwość awansu. Inspirujące środowisko...

Firma: Legal House Poland sp z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Mokotów