czw Cze 2020

Prawnik
Team Warszawa

(zatrudnienie w ramach umowy o pracę)

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • przygotowywanie opinii prawnych oraz umów
  • udział w negocjacjach
  • opiniowanie dokumentacji projektowej dla klienta
  • reprezentowanie Spółki przed sądami i organami administracji
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz wyższe wykształcenie prawnicze i minimum II rok aplikacji (tytuł radcy prawnego jest moim dodatkowym atutem)
  • znasz polskie i unijne przepisy regulujące prowadzenie inwestycji budowlanych
  • znasz przepisy proceduralne w szczególności procedury cywilnej i administracyjnej
  • biegle posługujesz się językiem angielskim (w tym terminologią prawniczą)
  • masz wysoką motywację,
  • potrafisz analitycznie myśleć i formułować wnioski
  • masz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywność w działaniu
  • jesteś osobą dyspozycyjną i doskonałe zorganizowaną
  • jesteś ukierunkowany/a na współpracę i komunikatywny/a
  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej jest moim dodatkowym atutem
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • możliwość rozwoju we współpracy z liderem rynku telekomunikacyjnego
  • udział w ciekawych projektach zawodowych
  • praca w przyjaznym, dynamicznym środowisku
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Nowe ogłoszenia pracodawców

EPCM Executive Search

Młodszy Prawnik

warmińsko-mazurskie / Nidzica, Działdowo, Szczytno, Olsztyn, Wielbark

Publikacja: czw Cze 2020

Zatrudnienie: od 1 lipca Preferowana forma: UoP Zadania: Wsparcie Zarządu w obszarze prawnym i administracyjnym w zakresie działalności spółki; Koordynowanie współpracy z kancelariami prawnymi - czuwanie nad jakością i terminowością zleconych prac;...

POZNAJ SZCZEGÓŁY

mazowieckie / Ciechanów, Przasnysz, Mława, Ostrołęka, Wyszków, Płońsk, Mława, pułtusk, Ma

Arcos FM PL

Prawnik w dziale prawnym

dolnośląskie / Wrocław

Publikacja: śr Cze 2020

Twoje zadania Sprawdzanie pod względem prawnym i ekonomicznym umów kupna – sprzedaży, najmu, o dzieło oraz o świadczenie usług Prowadzenie spraw związanych z wystawianiem wewnętrznych i sądowych upomnień i wezwań do zapłaty Sprawdzanie/ opracowywanie...