czw Lut 2020

Zatrudnimy na stanowisko:
Prawnik
Miejsce pracy:

Warszawa

O firmie

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidysplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie  i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

Opis obowiązków
  • Redagowanie bieżących raportów giełdowych
  • Wysyłanie raportów bieżących i okresowych w ESPI
  • Prowadzenie list dostępu do informacji poufnej
  • Inne obowiązki wynikające z przepisów dot. spółek publicznych
  • Przygotowywanie, weryfikacja oraz negocjowanie umów w języku polskim i angielskim
  • Sporządzanie opinii prawnych z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego
  • Obsługa organów spółki, w tym sporządzenie projektów protokołów posiedzeń i uchwał organów spółki
  • Monitorowanie zmian w prawie istotnych z punktu widzenia działalności spółki
  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi, urzędami i sądami, Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w zakresie przestrzegania RODO
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w miejscu w którym cenimy siebie nawzajem i lubimy gdy ktoś „wpada na pomysł"
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych do zagospodarowania zgodnie z Twoimi potrzebami i pomysłami w wysokości 4000PLN netto rocznie
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
O zespole

Podejmując pracę w Medicalgorithmics S.A. dołączysz do niewielkiego zespołu zajmującego się obsługą prawną spółki giełdowej. Znaczną część naszej pracy stanowi przygotowywanie i weryfikacja umów handlowych, a także zarządzenie zgodnością prowadzonej przez spółkę działalności z krajowymi i międzynarodowymi wymogami prawnymi. Prowadzimy również bieżące doradztwo prawne na rzecz spółki oraz współpracujemy z zewnętrznymi kancelariami prawnymi.

Wymagania i doświadczenie
  • 4-5-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale prawnym spółki (preferowane) lub kancelarii prawnej
  • Wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziane uprawnienia Radcy Prawnego/ Adwokata lub rozpoczęta aplikacja
  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej (warunek konieczny)
  • Doświadczenie  w spółce giełdowej w obszarze MAR,  bardzo dobra praktyczna znajomość prawa spółek handlowych,  prawa cywilnego, w szczególności zobowiązań, a także prawa rynku kapitałowego, prawa pracy, ochrony danych osobowych
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie compliance w spółkach
  • publicznych
  • Dobra znajomość MS Office
  • Samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy

Nowe ogłoszenia pracodawców

Carlsberg Polska

Młodszy Prawnik

mazowieckie / Warszawa

Publikacja: pt Lut 2020

umowę o pracę opiekę medyczną w LuxMed telefon służbowy kartę sportową możliwość awansu piwo na Święta Opis stanowiska Sporządzać i weryfikować umowy Opiniować regulaminy akcji promocyjnych Przygotowywać projekty uchwał organów spółek, a także...

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Arcos FM PL

Prawnik w dziale prawnym

dolnośląskie / Wrocław

Publikacja: czw Lut 2020

Zadania: Sprawdzanie pod względem prawnym i ekonomicznym umów kupna – sprzedaży, najmu, o dzieło oraz o świadczenie usług Prowadzenie spraw związanych z wystawianiem wewnętrznych i sądowych upomnień i wezwań do zapłaty Sprawdzanie/ opracowywanie...

KACZMARSKI GROUP

Prawnik do Zespołu Ochrony Danych i Prywatności

Publikacja: śr Lut 2020

Świadczenie doradztwa prawnego na rzecz podmiotu gospodarczego w zakresie ochrony danych osobowych, w tym m.in.: udzielanie porad prawnych, sporządzanie i opiniowanie umów, procedur oraz innych dokumentów. Ważną częścią Twoich obowiązków będzie...