06 stycznia 2020

Ogłoszenie numer: 2946479, z dnia 2020-01-06

Klient portalu Praca.pl

Spółka doradztwa podatkowego z siedzibą w Warszawie (ścisłe centrum), obsługująca przedsiębiorców, poszukuje kandydata na stanowisko:

Prawnik / konsultant podatkowy / aplikant (poziom: 0-2 lata doświadczenia)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • bieżące doradztwo podatkowe i prawne dla przedsiębiorców – pod nadzorem doradców podatkowych / radców prawnych,
  • wsparcie doradców podatkowych / radców prawnych w pracy z klientem – audyty podatkowe, przygotowanie opinii, udział w spotkaniach, reprezentacja klientów przed organami i sądami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (może być w trakcie aplikacji),
  • doświadczenie w pracy w kancelarii / spółce doradztwa podatkowego (również w formie praktyk) – do 2 lat,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w prawie podatkowym,
  • zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze,
  • staranność, dokładność i zdolności komunikacyjne.

Oferujemy

  • pracę w wymiarze pełnego etatu (umowa o pracę / b2b) w biurze (brak możliwości pracy zdalnej),
  • możliwość łączenia aplikacji z pracą,
  • wsparcie w rozwoju – udział w szkoleniach z zakresu umiejętności twardych i miękkich,
  • wynagrodzenie 4 500 - 6 000 zł brutto – w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Nowe ogłoszenia pracodawców

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Pracownik ds. zewnętrznej obsługi prawnej

mazowieckie / Warszawa

Publikacja: 07 stycznia 2020

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: koordynacja współpracy pomiędzy Spółką, a wykonawcami usług prawnych finansowanych w ramach PT POIiŚ i PT CEF oraz źródeł innych niż fundusze UE, weryfikacja wycen wykonawców usług prawnych pod względem...

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Arcos FM PL

Prawnik w dziale prawnym

dolnośląskie / Wrocław

Zadania: Sprawdzanie pod względem prawnym i ekonomicznym umów kupna – sprzedaży, najmu, o dzieło oraz o świadczenie usług Prowadzenie spraw związanych z wystawianiem wewnętrznych i sądowych upomnień i wezwań do zapłaty Sprawdzanie/ opracowywanie...

CONTROL PROCESS S.A.

Prawnik - specjalista ds. zamówień publicznych

małopolskie / Kraków

Bieżące doradztwo prawne obejmujące głównie działalność na rynku zamówień publicznych, Analiza dokumentacji w postępowaniach przetargowych (ogłoszenie, SIWZ itp.), Nadzór nad procesem przygotowywania i składania wniosków i ofert w postępowaniach...