07 stycznia 2020

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Aktualnie, w związku z rozwojem struktur windykacji terenowej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy w Dziale Windykacji

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: Pracownik WIN
Opis zakresu czynności:
  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji sądowej
  • Aktualizacja danych w systemie
  • Kontrola procesów windykacyjnych
Wymagania:
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja miejsca i czasu pracy
  • Rzetelność oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność obsługi MS Office (głównie MS Word, Excel)
  • Mile widziane wykształcenie administracyjne lub prawnicze
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Realną szansę zdobycia doświadczenia w strukturach stabilnej, międzynarodowej spółki finansowej
  • Onboarding i Indywidualną Ścieżkę Kariery
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji o pracy poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej. Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nowe ogłoszenia pracodawców

KFB Acoustics Spółka z o.o.

Specjalista ds. Administracyjnych

dolnośląskie / Wrocław

Publikacja: 10 grudnia 2019

Opis stanowiska: Administrowanie dokumentacją firmową; Sporządzanie bieżących raportów i aktualizacja zestawień administracyjnych; Wprowadzanie danych do systemu, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów; Przygotowywanie i koordynacja procesu powstawania i...

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Specjalista w Biurze Organizacyjnym

mazowieckie / Warszawa

Główne zadania: opracowywanie projektów regulacji wewnętrznych oraz koordynowanie opiniowania, uzgodnień merytorycznych i formalno-prawnych tych projektów, dokumentowanie posiedzeń zespołów i organów uczelni, w tym przygotowywanie  protokołów,...

Jacobs

Employee Service Centre Representative for Poland

małopolskie / Kraków

Publikacja: 01 paździenika 2019

  Within the Employee Service Center, provides expertise and support to employees, former employees, managers, HR Delivery staff, and external callers by answering complex inquires;  Researching/resolving issues; interfaces with external resources related to Human...