07 stycznia 2020

Inspektor w Departamencie Audytu Wewnętrznego
Miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko w Centrali Banku.

Główne zadania:
  • Wykonywanie czynności kontrolnych zgodnie z zasadami obowiązującymi w Banku,
  • Dokonywanie oceny poziomu ryzyka operacyjnego,
  • Przygotowywanie propozycji usprawnień i optymalizacji mechanizmów kontrolnych w zakresie ryzyka operacyjnego,
  • Przygotowywanie projektów raportów z czynności kontrolnych i propozycji zaleceń w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości.
Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe, preferowani absolwenci studiów prawniczych lub ekonomicznych,
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem operacyjnym,
  • Doświadczenie w obszarze bankowości i/lub finansów,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analizy/syntezy informacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z oceną ryzyka operacyjnego,
  • Znajomość zagadnień z zakresu audytu wewnętrznego ryzyk bankowych.
Pracownikowi oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającym się Banku.
  • Udział w Programie MultiSport.
  • Przystąpienie do Prywatnej Opieki Medycznej.

Nowe ogłoszenia pracodawców