wt Mar 2020

DZIEŃ DOBRY W PRACY
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.
Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.
#ZajmijStanowisko:
Specjalista ds. Negocjacji Umów

Departament Produktów Skarbowych

(Warszawa)

W PKO Banku Polskim masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • Pełny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku, po korzystny fundusz emerytalny - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.
  • Prywatną opiekę zdrowotną na terenie całej Polski - bo zdrowie jest najważniejsze.

Na co dzień jako Specjalista:

  • przygotowujesz i opiniujesz dokumentacje dla Klientów związanych z zawieraniem transakcji na rynku finansowym (umowy ramowe i zabezpieczające),
  • dostosowujesz dokumentacje pod kątem wymogów regulacyjnych i zmieniającego się otoczenia prawnego,
  • prowadzisz negocjacje z klientami w zakresie umów zawieranych na rynku finansowym.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: prawo),
  • posiadasz wiedzę z zakresu prawa bankowego, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, regulacji polskich i europejskich w zakresie obrotu instrumentami finansowymi,
  • znasz rynek instrumentów finansowych oraz polskie i międzynarodowe standardy umów dotyczących zawierania transakcji rynku finansowego,
  • masz wiedzę i doświadczenie w zakresie samodzielnego opracowania dokumentacji dla Klienta,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z Klientami,
  • znasz bardzo dobrze język angielski biznesowy i prawniczy,
  • znasz pakiet Microsoft Office,
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, silnej orientacji zadaniowej, nastawienia na rozwój i poszerzanie wiedzy.

pko, bank, bp

To dobry dzień na aplikację! #ZajmijStanowisko.

Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"?
Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!

Nowe ogłoszenia pracodawców

Termika Sp. z o.o.

Asystent prawny ds. umów

pomorskie / Gdańsk

Publikacja: pt Sie 2020

Główne zadania: Prowadzenie korespondencji przedsądowej oraz sądowej, Przygotowywanie pism związanych z realizacją kontraktów z podwykonawcami, Ścisła współpraca z działem realizacji usług. Wymagania: Wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziani...

POZNAJ SZCZEGÓŁY

PKO Bank Polski

Pracownik w Biurze Bankowości Hipotecznej

mazowieckie / Warszawa

Publikacja: pt Mar 2020

W PKO Banku Polskim masz na dzień dobry: zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie, przyjazne środowisko pracy, doskonałą lokalizację biura (centrum), dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego. Na co dzień: administrujesz...

TRAKCJA PRKiI S.A.

Specjalista ds. umów

Opis stanowiska: Bieżące doradztwo i wsparcie Dyrekcji Kontraktów przy negocjowaniu warunków umów podwykonawczych oraz innych umów niezbędnych na potrzeby bieżącej realizacji Kontraktów. Opracowywanie warunków umów podwykonawczych oraz innych umów na...